Misie.com.pl
Troskliwe Misie

Troskliwe Misie

Przez: Kategorie Czytelni: Znane misie. opublikowano: luty 5, 2016

trosliwe
Troskliwe misie (ang. The Care Bears, 1985-1988) – amerykańsko-kanadyjsko-francuski serial animowany opowiadający o przygodach sporej ilości misiów. Polska premiera odbyła się 24 grudnia 1992 roku na TVP1 w ramach wieczorynki.

Postacie troskliwych Misiów zostały stworzone w 1981 w firmie American Greetings, ale nie były sprzedawane jako zabawki i inne produkty aż do 1983.

Troskliwe Misie to grupa uroczych, futrzanych przyjaciół, z których każdy ma specjalną misję. Troskliwe Misie pomagają nauczyć ludzi jak troszczyć się, dbać o drugiego człowieka, każdy miś ma na brzuchu jasno pomalowany obrazek, pokazujący światu o jaką dziedzinę troszczenia się każdy z nich dba.

604a9bdf34cd4260660f8d36e2921653

W chmurkowym domku zwanym Care-a-lot (Troszcz się bardzo), Troskliwe Misie uczą się nawzajem jak się troszczyć. Czasami magicznie przeprowadzają do Care-a-lot dziecko, które ma wyjątkowe zmartwienie związane z troszczeniem się. W ten sposób Troskliwe Misie potrafią lepiej nauczyć dzieci niezbędnych cech, które posiada troskliwa osoba. Czasami również, Troskliwe Misie muszą pospieszyć na Ziemię, aby pomóc złagodzić kryzys w dbaniu i troszczeniu się między ludźmi. Gdziekolwiek Troskliwe Misie będą i cokolwiek będą robić, w swój mięciutki i zabawny sposób, zawsze dzielą swój specjalny dar troszczenia się, z każdym kogo napotkają na drodze.

troskliwe

|

Kalendarz wydarzeń

LikeBox

Szukaj

loading