Misie.com.pl
Klub

Nasze filmy:

Zapraszamy do obejrzenia reportażu! Realizacja: Dorota Prynda.

Wideo prezentacja, która była wyświetlana podczas wystawy w Spodku w Katowicach.

Nasza stara strona:

Klub

Nazywam się BRUNO, co oznacza niedźwiedź brunatny. Więc moje przeznaczenie jako pasjonata niedźwiedzi zostało wyznaczone już w dzieciństwie. Misie stanowią nieodłączną część mojego życia. Mam je wszędzie. Stoją, siedzą, bawią się czy przyozdabiają każdy zakątek mojego domu czy biura.. są także mocno zakotwiczone w mojej głowie.
Moja kolekcja misiów i niedźwiedzi ma na dzień dzisiejszy ponad 6 tysięcy egzemplarzy.
W swoim życiu spotkałem wielu innych miłośników niedźwiedzi, dlatego też podjąłem ideę stworzenia platformy dyskusyjnej – „I-go Polskiego Klubu kolekcjonerów Misiów i Niedźwiedzi”, której celem jest zrzeszanie ludzi misiowo zakręconych.
Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji, oraz – jeżeli macie na to ochotę – podzielenia się na forum zdjęciami swojej misiowej kolekcji. Wszelkich pasjonatów misiów i niedźwiedzi zapraszam również do dyskusji na ich temat, wymieniania się artykułami i ciekawostkami o tematyce misiowej.

 

I Polski Klub Miłośników Misiów i Niedźwiedzi – Oficjalna strona Klubu. Znajdziecie na niej najnowsze informacje, ciekawostki oraz galerię zbiorów misiów.

Kolekcjonerzy i Miłośnicy Misiów i Niedźwiedzi – Grupa zamknięta, zrzesza członków I-go Polskiego Klubu Miłośników Misiów i Niedźwiedzi.

Międzynarodowy Klub Kolekcjonerów Misi i Niedźwiedzi

 

Materiały do pobrania :

Big Ben Globetrotter – Kalendarz 2016

Big Ben Globetroter – Kartki urodzinowe

Kartki pocztowe z Albercikiem i Misiem

 

WWF:

Adoptuj niedźwiedzia

Kalendarz wydarzeń

LikeBox

Szukaj

loading